PetrVynáhlovský

PetrVynáhlovský

mikropivovar ELLovar
UPOZORNĚNÍ PRO SBĚRATELE!!

Vlastní sklenice a tácky NEMÁM,

a ani o nich neuvažuji.

Děkuji za pochopení.

kontakt:
             608 916 319 

Třemošná - Záluží

meil: wyngl(zavináč)seznam(tečka)cz

"skájp": wynglosell

17.8. Divoký Panic U Bizona
Sluníčko nám pálí zase jak "u moře" a žížeň je veliká. Dát si tak dvě nebo tři 12° při práci na zahradě, tak rovnou padnu do záhonu a už se nezvednu........

A proto je tady 8°. Pivo lehké, s výraznou chutí chmele, svrchně kvašené. Spočtený obsah alkoholu je cca 2,3% obj. A něco na tom bude. Mám v sobě už čtyři a........  NIC.

Prostě tohle pivo je ideální k zahnání žízně při práci na zahradě. A proto se taky jmenuje 8° PRACANT. 

Pivo se osvědčilo a bude zařazeno na muj pivní lístek přes léto. Možná i během roku. To podle chuti. A pokud ho budete taky chtít ochutnat, máte možnost 24.8 v Čižicích U Bizona, kde mám na srazu "kýblovařičů" rezervovanou jednu pípu....

   Takže: "Dej Bůh stěstí"

Pracant 8°

Pracant 8°

.... zátiší s krumpáčem a lopatou
4.8. Setkání domovarníků
Ahoj, chtěl bych vás pozvat na setkání domovarníků v mini-pivovaru U Bizona Čižice u Plzně, které proběhne 24.8.

Začátek cca 11-12 dopoledne, konec dle fyzických možností. Spaní možno ve spacáku/lehátku přímo na sále/ve stanu na travnaté zahradě s odjezdem 25.8 v neděli. Parkování buď před pivovarem nebo ve vesnici. Jídlo z produkce místní restaurace, plus je slíbené venkovní grilování při pěkném počasí. Odborné přednášky na téma vaření/chmel atd. jsou v jednání a budou upřesněny.

Na čepu produkce z místního mini-pivovaru ale hlavně piva domovarníků, ať už z lahví/PET či ideálně sudů/soudků s vlastním výčepem, které bude čepovat/rozlívat sám domovarník. Každý účastník může přivést 2 vzorky piv. Na chlazení je možno využít ležácký sklep pivovaru.

Rádi bychom měli na čepu minimálně 30 a maximálně 60 druhů domovarnických piv Tzn. maximálně 30 účastníků po 2 vzorcích piva. Kdo přijede ať se přihlásí, 5 míst je již zabráno. Účast "nečepujících" není omezena.

způsob hodnocení: každý účastník setkání dostane hlasovací lístek, na který napíše pořadí 3 nejlepších piv co pil.

Legislativně nelze naše piva prodávat, proto bychom rádi zvolili přístup "dobrovolného přispění na pivovar" za načepované pivo. Tímto způsobem se čepujícím pivo co přivezou ve výsledku zaplatí.

Organizátorem akce je Míra David, já jsem pouze prostředník. Pozvánku šiřte volně dál, ať se nás tam sejde hodně. 

mějte se a Dej Bůh štěstí. 
sen

sen

...skutečný sen pivaře.
i-hop-home-brew.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one